Ексклюзиви
Вівторок, 06 травня 2008 16:19

Вихідці з Грузії мітингують в Брюсселі проти політики Росії

Близько ста людей беруть участь у вівторок в Брюсселі в акції протесту проти політики Росії відносно Грузії, організованої за підтримки грузинської діаспори.

Учасники акції, що проходить на круглій площі Шуман, до якої примикають будівлі Єврокомісії та Ради ЄС, тримають в руках плакати з написами "Зупинити російську агресію і окупацію", "НАТО - єдина альтернатива для Грузії".

Як повідомив один з мітингуючих, мета збору - закликати європейське співтовариство вплинути на політику Росії відносно Грузії.

У вівторок до Брюсселя для зустрічі з членами комітету Європарламенту з міжнародних справ прибув віце-прем"єр уряду Грузії, державний міністр з питань інтеграції в європейські та євроатлантичні структури Георгій Барамідзе. Він виступить з доповіддю про поточні процеси в країні, її взаєминах з Росією і значущості підтримки міжнародного співтовариства, повідомляє Газета.Ru.

Зараз ви читаєте новину «Вихідці з Грузії мітингують в Брюсселі проти політики Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі