Ексклюзиви
Середа, 25 липня 2007 20:50

В Україні телефонів більше ніж людей

Номінальне проникнення мобільного зв"язку в Україні до кінця 2007 року складе 120%, або 56 млн реалізованих SIM-карт, реальне проникнення досягне 69%, або 32 млн абонентів.

Такий прогноз компанія "Євросєть" (РФ) поширила в попередньому аналізі ринків послуг стільникового зв"язку в середу.

За даними компанії, на кінець другого кварталу поточного року номінальне проникнення послуг стільникового зв"язку в країні склало 51 млн реалізованих SIM-карт, реальне - 29 млн абонентів.

Згідно з даними аналізу "Євросєті", у першому півріччі в Україні було продано 8,75 млн SIM-карт операторів стільникового зв"язку, що на 10% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Компанія прогнозує, що до кінця року в країні буде продано 18 млн SIM-карт, з них 6 млн - новим реальним абонентам, інші - існуючим і мігруючим між і усередині операторів.

За перше півріччя-2007 ринок роздрібних продажів мобільних телефонів в Україні склав $0,83 млрд (4,54 млн шт.), що на 1,4% менше, ніж за аналогічний період 2006 року (на 11,3% менше в натуральних показниках). З 4,54 млн нових телефонів 3,18 млн були куплені замість старих.

Ринок продажів мобільних телефонів у другому кварталі 2007 року склав $0,434 млрд (2,38 млн шт.), що на 2,7% менше, ніж за другий квартал 2006 року (на 12,5% менше по кількості).

У цілому аналітики "Євросєті" прогнозують, що в Україні в поточному році буде продано 10,5 млн. мобільних телефонів.

За їх даними, середня ціна продаваного в роздріб в січні-червні стільникового телефону склала $183, що на 11% дорожче, ніж за аналогічний період минулого року. Такий ріст компанія пояснює зниженням частки телефонів, продаваних у кредит.

Згідно з даними "Євросєті", ринок мобільних телефонів розподілений за ціновими сегментах у такий спосіб: частка телефонів вартістю до $100 - 31% у натуральній структурі продажів і 12% - у структурі доходів від продажів; від $100 до $200 - продано 36% телефонів, отримано 29% доходів ринку; понад $200 - продано 33% телефонів і отримано 61% від сумарного виторгу ринку.

Серед виробників, за даними компанії, перше місце поділяють між собою Nokia і Samsung (по 34% загальних продажів), друге місце - Sony Ericsson (15%), третє поділяють між собою Siemens і LG (по 5%), Motorola займає 4% ринку, Fly - 2%.

Російська компанія "Євросєть" займається продажем стільникових телефонів, цифрових фотоапаратів, іншої техніки, а також підключенням до операторів стільникового зв"язку, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зараз ви читаєте новину «В Україні телефонів більше ніж людей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12708
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути