субота, 17 жовтня 2015 18:52

У Москві затримали двох учасників антипутінського мітингу

У Москві затримали двох учасників антипутінського мітингу
Фото: Уніан

У столиці Росії міліція затримала двох учасників мітингу проти війни в Росії в Україні та Сирії

Спочатку поліція затримала дівчину з плакатом з написом "Путін - вбивця! Не ганьби Росію!", повідомляє  "Дождь".

Через деякий час на мітинг прийшли, як вважають його учасники, кілька провокаторів, один з яких заявив, що підтримують "Ісламську державу". Коли журналіст телеканалу НТВ почав брати у них інтерв'ю, активісти оточили їх і почали скандувати "Ганьба НТВ!" Після цього зав'язалася бійка, під час якої поліцейські затримали чоловіка з плакатом з прапором Сирії та написом "Дякую Росії".

 

Зараз ви читаєте новину «У Москві затримали двох учасників антипутінського мітингу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути