У столиці Росії міліція затримала двох учасників мітингу проти війни в Росії в Україні та Сирії
Спочатку поліція затримала дівчину з плакатом з написом "Путін - вбивця! Не ганьби Росію!", повідомляє "Дождь".
Через деякий час на мітинг прийшли, як вважають його учасники, кілька провокаторів, один з яких заявив, що підтримують "Ісламську державу". Коли журналіст телеканалу НТВ почав брати у них інтерв'ю, активісти оточили їх і почали скандувати "Ганьба НТВ!" Після цього зав'язалася бійка, під час якої поліцейські затримали чоловіка з плакатом з прапором Сирії та написом "Дякую Росії".
Только что на согласованном митинге полиция задержала девушку с плакатом: "Путин - убийца! Не позорь Россию!" pic.twitter.com/bP5ALKoq8F
— Алла Наумчева (@AllaNaumcheva) 17 октября 2015




















Коментарі