субота, 16 квітня 2022 08:30

Спецтема: Війна Росії проти України

У Кремлі вирішують, як "згодувати" поразку у війні росіянам - Арестович

У Кремлі вирішують, як "згодувати" поразку у війні росіянам - Арестович
Росіяни вкотре знизили досягнення цілей "спецоперації" в Україні Фото: 24 Канал

У Кремлі вирішують, як подати росіянам провал "другої армії світу" і програш розв'язаної війни проти України.

Найімовірніше, що росіян переконуватимуть, що РФ вирішила не змагатися з НАТО, аби не доводити людство до ядерної війни, каже радник глави Офісу президента Олексій Арестович в інтерв'ю російському правозахиснику Марку Фейгіну.

"На другий день після затоплення крейсера "Москва", тобто, у 51-шу добу російського вторгнення в Україну ми можемо говорити, що війну Росія програла. Питання зараз в оформленні поразки Путіна", - розповів Арестович.

Росіяни вкотре знизили досягнення цілей "спецоперації" в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уточнили кількість врятованих з крейсера "Москва". Серед загиблих - капітан

"Що залишається Путіну? Завдати тактичного ядерного удару? Після того Заходу доведеться домовлятися з Китаєм щодо усунення маніяка, який тримає в заручниках весь світ. Тож тут тупик. Ще один варіант: програти НАТО, а не українцям, бо то для Росії страшна ганьба. Для цього Путіну треба постійна ескалація і прямі зіткнення з НАТО, щоб можна було сказати своєму народу: ви ж не хочете війни з НАТО?" - пояснив Арестович.

У російських окупантів почалися серйозні проблеми з технікою і вони почали розконсервовувати зразки, які вже давно стоять в музеях.

Наступні дні та тижні повномасштабної війни в Україні стануть "битвою логістики". Багато залежатиме від темпів поповнення запасів та доставки необхідної зброї й техніки на схід країни.

Зараз ви читаєте новину «У Кремлі вирішують, як "згодувати" поразку у війні росіянам - Арестович». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути