Крім того її відвідали президент Евро-азіатського єврейського конгресу Олександр Машкевич, президент Європейського єврейського конгресу П"єр Біснаїну і виконавчий директор Національної конференції на підтримку радянського єврейства Марк Левін.
Синагоги, що розташовувалися раніше на території республіки, були зруйновані під час Великої вітчизняної війни. Будівництво нового дома для молитви почалося тільки в 2005 році, в нього було вкладено близько двох мільйонів доларів. До сьогоднішнього дня Таллін залишався єдиною європейською столицею, в якій не було будівлі синагоги.
Комплекс включає також єврейську школу і центр єврейської общини. У будівлі синагоги, як відзначає агентство, розташований єдиний в Естонії басейн для ритуального обмивання. У домі молитви також відкриється кіоск, де продуватиметься кошерна їжа, повідомляє Lenta.ru.
Коментарі