Сьогодні в Ермітажі була зроблена спроба крадіжки експоната, проте служба безпеки музею затримала зловмисника, повідомили в ГУВС Петербургу і Ленінградської області.
- Близько 12:30 в залі російської культури N161 Ермітажу спрацювала сигналізація, після того, як один із відвідувачів музею розбив вітрину і спробував викрасти срібний глек. Його затримала на місці служба безпеки, - повідомили в ГУВС. Зараз затриманий знаходиться в черговій частині музею.
На місці працює оперативна група співробітників "антикварного" відділу ГУВС, повідомляє Интерфакс.
×




















Коментарі