Ексклюзиви
Четвер, 17 лютого 2011 17:35

Українки отримають сто тисяч при народженні дитини - Рада прийняла закон

Українки отримають сто тисяч при народженні дитини - Рада прийняла закон

Верховна Рада таки ухвалила підвищення виплат при народженні дітей. Відтепер суми виплат матерям при народженні дитини збільшаться удвічі: за першу дитину платитимуть 26 050 гривень, за друe - 50 100 гривень, за третю -100 200 гривень.

Проте строки виплат соціальної допомоги також збільшаться удвічі.

Гроші батьки отримуватимуть частинами: відразу при народженні дитини - десять прожиткових мінімумів, які встановлені на момент народження, решту грошей - протягом 2 років, за другу дитину - протягом 4 років, за третю і кожну наступну - протягом 6-ти.

При народженні дитини мама зможе отримати 8 350 гривень. Далі за першу дитину платитимуть 695 гривень на місяць, за другу - 870 гривень на місяць, за третю - 1275 гривень.

Нагадаємо, наприкінці 2010 року Віктор Янукович запропонував Верховній раді встановити виплати при народженні першої дитини розміром 30 прожиткових мінімумів, другої - 60, третьої і наступних - по 120.

Про це сказано в проекті закону №7521, зареєстрованому в Раді 28 грудня. Відповідно до законопроекту, одноразова виплата допомоги становить 10 прожиткових мінімумів. При цьому пропонувалося збільшити строки виплат допомоги в повному обсязі.

Відповідно до держбюджету на 2011 рік, встановлюється прожитковий мінімум для дітей віком до 6 років: з 1 січня - 816 гривень, з 1 квітня - 832 гривні, з 1 жовтня - 853 гривні, з 1 грудня - 870 гривень.

До сьогодні, виплати в разі народження першої, другої, третьої і наступних дітей становили 12,24 тис., 25 тис. і 50 тис. гривень відповідно.

Сума одноразової виплати відразу після народження першої, другої, третьої і наступних дітей становила 4,8 тис., 4,84 тис. і 5 тис. гривень відповідно.

За матеріалами Сегодня

Зараз ви читаєте новину «Українки отримають сто тисяч при народженні дитини - Рада прийняла закон». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

16

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 47553
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути
Погода