четвер, 24 вересня 2020 18:47

Українські та британські десантники форсували Дніпро: ефектні фото
15

На Херсонщині розпочалася активна фаза масштабного вишколу десантників України та Британії.

За задумом командування, батальйонна тактична група однієї з окремих десантно-штурмових бригад ЗСУ та інтегрована в неї ротна тактична група 16-ї десантно-штурмової бригади Збройних сил Великої Британії мали із боєм захопити плацдарм на протилежному березі великої річки. Далі забезпечити переправу на відбиту у ворога ділянку ударного угруповання своїх військ, яке, своєю чергою, повинно розвинути успіх наступальними діями до визначених рубежів, пише АрміяІнформ.

Десантники форсували Дніпро
Фото: armyinform.com.ua
Десантники форсували Дніпро
Десантники форсували Дніпро
Десантники форсували Дніпро
Десантники форсували Дніпро

Напередодні форсування Дніпра водолази-розвідники дослідили протилежний берег на наявність інженерних та мінно-вибухових загороджень, фортифікаційного обладнання, пасток. Крім того, водолази заклали у дно та берег Дніпра дистанційно керовані вибухові пристрої.

Роль ворога грали підрозділи однієї із наших мотопіхотних бригад. Спочатку по ворожих позиціях вдарила артилерія і пара винищувачів Eurofighter Typhoon Королівських повітряних сил ЗС Великої Британії, придушивши роботу пунктів управління та вразивши місця зосередження живої сили й техніки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Над Києвом пролетіла американська авіація: фото та відео

Далі у води Дніпра для пророблення проходів в інженерних загородженнях противника у складі передового загону БТГ вплав зайшли бойові машини дистанційного розмінування місцевості. Перед самим берегом ці установки УР-77 на базі МТлБ на плаву запустили заряди розмінування, які здатні пророблювати проходи в мінних полях завширшки до 6-ти та довжиною до 90 м. За ними на швидкохідних човнах "Колібрі" на протилежний берег висадилося 5 груп розмінування, до складу яких також входили військовослужбовці Великої Британії, що виконали інженерну дорозвідку плацдарму

Згодом розпочалося ключове дійство цього етапу операції. Дніпро на паромних установках форсував британський десантний підрозділ на ББМ "Козак". За підтримки нашої авіації, протиповітряних зенітних установок ЗУ-23 та надводного загороджувального загону підрозділи Сил підтримки розгорнули понтонно-мостову переправу. Понтонно-мостові батальйони навели наплавний міст завдовжки близько півкілометра. Водночас ліворуч, для введення противникав оману, поставала посеред води хибна переправа із макетами танків на понтонах.

Під час командно-штабних навчань "Об`єднані зусилля-2020" на полігоні "Широкий Лан" у Миколаївській області, куди приїхав президент Володимир Зеленський, стався курйозний інцидент. Президент хотів подивитися на роботу американського протитанкового ракетного комплексу Javelin, але той не спрацював.

Зараз ви читаєте новину «Українські та британські десантники форсували Дніпро: ефектні фото». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути