Українські військовослужбовці записали новорічне "привітання" президенту Росії Володимиру Путіну.
Бійці закликають Путіна забиратися геть з України.
"Не замахуй наших, забирай своїх", - каже один з воїнів.
Увага, на відео міститься ненормативна лексика!
×



















Коментарі
21