вівторок, 01 вересня 2009 10:04

Україна депортувала на батьківщину грузинського "злодія в законі"

Україна депортувала на батьківщину грузинського "злодія в законі"
Співробітники Сумського міського управління міліції депортували до Грузії 67-річного кримінального авторитета Гіві і його 30-річного спільника, затриманих 19 серпня в Сумах.

Про це повідомив начальник сектору з питань зв`язків з громадськістю Сумського міського управління Головного управління МВС України в Сумській області Володимир Кузьменко.

"Їх видворено за рішенням окружного адміністративного суду Сумської області", - сказав Кузьменко.

За його словами, двох громадян Грузії 31 серпня о 6.00 спецмашиною і під конвоєм відправили до Борисполя, де близько 13.00 літаком вони вилетіли до Грузії.

Ще двоє громадянин Грузії, причетних до кишенькових крадіжок і пограбування в Сумах, перебувають під вартою. Щодо них порушено кримінальну справу.

Четверо громадян Грузії, підозрюваних у скоєнні злочинів, співробітники міліції затримали в Сумах 19 серпня.

За словами першого заступника начальника Сумського міського управління міліції Вадима Леонтьєва, вони прибули до України близько двох місяців тому і впродовж червня-липня здійснили в Сумах кілька кишенькових крадіжок і пограбування дівчини.

"Ми припускаємо, що, проживаючи якийсь час у Сумах, підозрювані здійснювали кримінальні рейди й до інших міст - Києва, Харкова. Під час обшуку у затриманих виявлені гаманці, сумки, мобільні телефони, цифрова фотокамера, в якій залишилися фото власника й види Києва", - повідомив Леонтьєв.

Він відзначив, що 67-річний Гіві, який 42 роки провів у місцях позбавлення волі і відомий як "злодій у законі" ще з часів СРСР, прибув до України для координації грузинських кримінальних течій, які спеціалізуються на кишенькових крадіжках і крадіжках з автомобілів, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Україна депортувала на батьківщину грузинського "злодія в законі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути