На площі Незалежності у Києві закінчується монтаж ковзанки. Її відкриють у суботу, 5 грудня.
Про це пише муніципальна газета "Хрещатик".
Тепла погода не завадить роботі ковзанки. Завдяки сучасним технологіям крига витримує температуру повітря до плюс 12 градусів. Ковзанка матиме неправильну геометричну форму і займатиме площу близько 540 кв. м. Тут одночасно зможуть ковзатися до 90 осіб. Установка ковзанки коштуватиме 650 тис. євро.
Враховуючи кризові часи, організатори вирішили зробити киянам подарунок у вигляді невеликої знижки. Якщо в минулому році сеанс на ковзанці (45 хвилин) з 8:00 і до 10:00 коштував 25 грн. у будні і 35 грн. у вихідні, то цього року ціна на ранкові сеанси буде 20 і 25 грн. відповідно. З 10:30 до 15:00 сеанс коштуватиме 25 грн. у будні і 40 грн. у вихідні. До речі, щоб не витрачати зайві гроші, можна приходити своїм спорядженням.
Крім того, за словами представника компанії-організатора, для дітей до 12 років сеанси коштуватимуть не більше 20 грн. у будні і 25 грн. - у вихідні протягом всього дня.
Як і в минулому році, тематика акції буде казковою, але подробиць організатори поки не розкривають. Ковзанка працюватиме до 01:00 щодня до середини березня.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ковзанку заллють у найпопулярнішому київському парку.




















Коментарі