Ексклюзиви
четвер, 12 травня 2016 02:45

У Сирії снайпер застрелив російського військового

У Сирії снайпер застрелив російського військового
Фото: РИА Новости

Російський військовослужбовець помер від важких ран після обстрілу бойовиками в Сирії, передає РИА "Новости".

"У провінції Хомс при виконанні завдань по супроводу автомобілів російського Центру примирення ворогуючих сторін в результаті обстрілу бойовиками отримав важкі поранення російський військовослужбовець Антон Єригін", - повідомив представник російського пункту базування Хмеймім.

Єригін служив у військовій частині, розташованій в Воронежі. Разом з товаришами по службі 3 квітня поїхав у службове відрядження до Сирії на три місяці. Як розповіли рідним, Антона поранив снайпер, коли він прокладав кабель в місті Пальміра. Куля потрапила в голову. Лікарі боролися за життя Антона дві доби. Однак поранення виявилося занадто важким. Хлопець помер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Сирії здійснили авіаудар по табору біженців: є загиблі

Нагадаємо, 17 березня президент РФ Володимир Путін підтвердив загибель п'ятого російського військового в Сирії.

Зараз ви читаєте новину «У Сирії снайпер застрелив російського військового». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути