Ексклюзиви
неділя, 09 липня 2006 10:33

У Росії після посадки вибухнув пасажирський літак: загинуло 124 людини

 

В Іркутську (Росія) при посадці розбився пасажирський літак А310, що виконував рейс N778 Москва-Іркутськ. За попередніми даними, на борту літака знаходилися близько 200 пасажирів, 124 з них - загинули, ще 71 людина була госпіталізована .

За даними МНС, літак проскочив злітну смугу, пробив бетонну огорожу, врізався в будівлю найближчої станції за територією аеропорту.

– При посадці літак Москва-Іркутськ зажеврів, потім прозвучали два вибухи, борт був повністю зруйнований, - сказав представник управління Міністерства з надзвичайних ситуацій РФ. Авіакатастрофа відбулася в 02.50 за московським часом.

Літак А310 належав авіакомпанії "Сибір". На його борту А310 летіло багато дітей. Вони відправлялися на відпочинок на Байкал.

МНС РФ повідомило, що на борту літака було 11 іноземців. Наразі на місці трагедії працює оперативна група. З"ясовуютьчя імена загиблих. Серед інших спеціалісти ідентифікували дочку відомого російського письменника Марію Распутіну.

Наразі найбільш вірогідною причиною трагедії називають несправність літака. Фахівці почали розшифровувати "чорні скринькі", знайдені на місці аварії.

Президент Росії Володимир Путін оголосив 10 липня Днем трауру та висловив співчуття родичам загиблих. В свою чергу представники української влади висловили співчуття російській стороні, у зв"язку з аварією. Міністерство закордонних спарв України перевіряє, чи були на борту українці.

У аеропорту Іркутська повідомили, що установа працює в нормальному режимі, рейси на прибуття і відправку не відмінялися.

За матеріалами: Газета.ru, Newsru.com.


Зараз ви читаєте новину «У Росії після посадки вибухнув пасажирський літак: загинуло 124 людини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути