середа, 09 грудня 2015 09:02

У Путіна вирішили блокувати росіян в Skype

У Путіна вирішили блокувати росіян в Skype

Роскомнадзор підготував законопроект, яким збирається посилити контроль за системами обміну повідомленнями - месенджерів.

Про це повідомляють "Ведомости".

Документ передбачає, що компанії - розробники месенджерів зможуть працювати в РФ тільки за договором з операторами зв'язку.

Також їх зобов'яжуть повідомляти про свою роботу Роскомнадзор. У тому випадку, якщо сервіс порушить якісь правила, оператори зв'язку повинні блокувати пропуск його трафіку.

Роскомнадзор розробив документ за дорученням адміністрації президента.

В Кремлі вказують на необхідність регулювати месенджери"через складну геополітичну ситуацію.

Однак більшість великих іноземних розробників (наприклад, Skype і WhatsApp) не має представництв в Росії, так що регуляторам складно впливати на них. Саме тому законодавці задумалися про механізм блокування.

Зараз ви читаєте новину «У Путіна вирішили блокувати росіян в Skype». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути