Відкритий чемпіонат зі швидкісного спуску на лазневих тазиках завершився у Петрозаводську, що в Карелії на північному заході Російської Федерації. "Гонщики", яких назбиралося 562, змагалися у трьох номінаціях: "найдовший заїзд", "найвища швидкість" та "артистизм".
Проводили чемпіонат на трьох 60-метрових льодових жолобах. Переможець подолав цю відстань за 5,62 секунди.
- Ми сподіваємося, що традиційні гонки на лазневих тазиках у Карелії стануть міжнародними. А серед учасників наступного чемпіонату хочемо побачити представників з Фінляндії, Швеції та Норвегії, - розповіли організатори змагань.
Перший чемпіонат зі швидкісного спуску на лазневих тазиках пройшов у Карелії 2004 року. Тоді ж був встановлений рекорд швидкісного спуску - 5,47 секунди.
Коментарі