Ексклюзиви
вівторок, 28 червня 2016 02:26

Туреччина готова відшкодувати збитки Росії за збитий Су-24

Туреччина готова відшкодувати збитки Росії за збитий Су-24
www.ukrinform.ua

Прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив, що Анкара готова відшкодувати збиток за збитий турецькими ВПС російський літак Су-24.

Про це Йилдирим сказав у інтерв'ю на телеканалі TRT, передає "112 Україна".

"Зміст листа зрозумілий. Ми висловили наше співчуття та при необхідності заплатимо компенсацію за збитий літак. Обидві країни хочуть нормалізації відносин. Думаю, справи йдуть на поправку", - зазначив турецький прем'єр-міністр.

Він також повідомив, що 29 або 30 червня президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган і президент РФ Володимир Путін обговорять ситуацію по телефону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко провів телефонну розмову з Ердоганом після його вибачень перед Росією

Нагадаємо, Туреччина вибачилася перед Кремлем за збитий літак.

Зараз ви читаєте новину «Туреччина готова відшкодувати збитки Росії за збитий Су-24». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути