У ніч на 10 листопада та вранці по більшій частині України, крім північних областей, очікується туман.
Видимість на дорогах знизиться до 200-500 м, що відповідає жовтому (І) рівню небезпечності. Синоптики попереджають, що такі погодні умови можуть ускладнити рух транспорту, повідомляє ДСНС.
Водіїв закликають бути особливо обережними, дотримуватися безпечної дистанції та швидкісного режиму. Пішоходам радять переходити дороги тільки в позначених місцях і переконатися, що їх добре видно для водіїв.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихідні будуть хмарними і туманними - оновленний прогноз
Рекомендації для водіїв у тумані:
- знизити швидкість руху;
- увімкнути протитуманні фари разом із ближнім світлом;
- дотримуватися безпечної дистанції;
- у разі зупинки включати аварійну сигналізацію;
- уникати різких маневрів.
Погода в Україні у неділю, 9 листопада, буде хмарною з проясненнями. У частині областей пройдуть дощі, а подекуди також варто очікувати тумани.
За інформацією синоптиків, у нічні години лише на території Закарпаття, Прикарпаття та в Одеській області пройдуть невеликі, а місцями помірні дощі. На Правобережжі такі ж опади варто очікувати протягом дня, в інших регіонах - без дощів.
На Лівобережжі, в Карпатах та на Прикарпатті вночі та вранці буде туман. Очікується вітер здебільшого буде південного напрямку і рухатиметься зі швидкістю від 3 до 8 метрів за секунду.




















Коментарі