
Антициклон Ekart порозганяв із Європи дощі й сніги. При цьому витіснив опади на Середземномор'я, Атлантику і північ Скандинавії.
Не буде снігу в Україні й завтра - у завершальний день Різдвяних свят, на Івана. Про це заявила синоптик Наталка Діденко у Фейсбук.
Температура повітря також буде без особливих змін, протягом дня очікується 0+4 градуси, на Сході місцями 0-2 градуси морозу.
Вітер буде з північного заходу, поривчастий, некомфортний.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водохреще дивує погодою: синоптики дали прогноз по всій Україні
У Києві 20-го січня опади малоймовірні, температура повітря вдень крутитиметься поблизу 0+2 градусів.
Північно-західний вітер також буде рвучким, виберіть завтра верхню одежу щільнішу, шалики, каптури, щось таке.
В Україні та по всьому світу фіксують аномальну зиму. Над українською територією перебуває антициклон, який не пропускає сніг.
"Ця зима досить таке рідкісне явище, що так довго тримається середня добова температура. Це десь листопад або березень кліматичної нормі", - повідомила синоптик гідрометцентру Наталія Птуха.
Коментарі
На подвір'ї в Межигір'ї
Ходить птаха, півнем - півень.
В страусячих туфлях птах
Скаче когут по пеньках.
Хоч незграбно мовить фрази,
Має гарні унітази,
Унітази не прості,
Кажуть люди - золоті!
За шестиметровим тином
Заховав багато гривень,
Євро, доларів і фунтів,
Все, що вкрала його хунта.
Заховався від людей,
Він боїться їх очей.
А ще, як воно не дивно -
І яєць боїться півень.
У його зручнім гнізді
Півню служать як газді.
В Межигір'ї прагне миру
Бо боїться він сокири.
14.05.2012 р.
Своїм поводженням з Луценко та Тимошенко,та й не тільки з ними, Якунович,образно кажучи,тикає український народ,а тепер вже і европейських депутатів, мордою в гівно,і говорить своїми вчинками;-от бачте які ви всі казли,які нічого зі мною не можуть вдіяти.
Думаю, скоро мы станем свидетелями грандиозного краха бригады воров и напёрсточников во главе с чудом межигорским. Бежать им некуда. У них билет в один конец: сесть в свои самолёты-вертолёты и улететь, а с посадкой им вряд ли повезёт, полетают, пока не закончится горючее, и ВСЁ...
но президент у нас конкретний,,,,,,,,,,- це ВЕЛИКА "СЛАВА" донбасу за президента..
Адам и 22 у меня к вам вопрос: вы так действительно думаете или отрабатываете свои 30 серебрянников от пенька межигорского?
колян почти прав но
єто не все- допусить что весь мир керует где кого лечить. приеду или не приеду, любая дешевка дает совети - а наши бонзи как в Сев Корее делают вид что им все [Видалено], только за єто надо всех гнать.
не страна а школа для умственно отсталих. Падли!
Что правда то правда в европе ихний дом, жены, отпрыски а мы для них быдло на которых деньги зарабатывают. Вот и надо в Украине люстрацию проводить, а то в девяностых напугали голосуй за комунистов, а они типа кравчука уже демократы и учат голодных как жить и под машины ихних деток непопадать. Весь бизнес включая и игорный им деньги в черные кассы сдает, оглянитесь и увидете. Нахрена им донецкие начальники на местах, чтобы красть удобнобыло, а для вас покращення життя уже сегодня.
Как дружно все синежопые троли повылазили.
"Найгірше, що цей імідж української влади провокує і зневагу до населення України — мовляв, як ви можете таке терпіти?" - эта фраза очень обидна но справедливая. Граждане Украины задумайтесь над сказанным.
Украине и её народу такая власть нужна, чтоб каждый осознал как мы живем и нужно требовать перемен, а то привыкли все "моя хата с краю" Когда один жалуется на чиновника, а другие смотрят на него как на дурачка.
Правда- бо в ще пару років назад-як народ "мудрував" (Ющенко такий- сякий слабак, вот прийдуть біло-голубі, і життя стане уже завтра краще, і я почую кожного,,,,,,Чиї ці були слова?
Комментаторам от рецидивиста: ваш Хам за вас и ответил - он два года врет всему миру, грабит Украину и занимается убийством и геноцидом лучших представителей Украины. Вам за то чтобы вы подгавкивали из -под забора кости со своего воровского сбрасывает.
Уже осталость совсем мало - будете с вашим ненаглядным Хамом баланду возле параши жрать - и не один человек в мире, даже ваша родная мать не замолвит за вас словечко!
адєсіт, лєонт"єв сказав тобі і твоїм землякам на який юх вам іти, то не примушуй старшого рюского брата чекати.
[b]Вот дебилы, такого позора на Украине еще не было, осталось перенести ЕВРО-2012 и на Украине можно ставить крест!!![/b]
Так, уже ж почти отобрали Евро-2-12. Футболисты тренироваться будут не в Украине. Почти все изветные политики отказываются ехать на матчи. Фаны - тоже.
ну да получает