У п'ятницю, 18 липня, відбудеться новий раунд консультацій контактної групи з мирного врегулювання збройного конфлікту на Сході України. Про це заявив ватажок терористів з так званої "ДНР" Олександр Бородай, зазначивши, що діалог пройде у формі телемосту.
"Тільки наш віце-прем'єр Андрій Пургін повернувся з місії ОБСЄ. Там була досягнута ця домовленість", - сказав Бородай.
При цьому він не уточнив, хто збирається брати участь у діалозі участь від України.
"Сьогодні я спілкувався по телефону з Віктором Медведчуком, який брав участь від України у попередньому раунді консультацій. У нього також не було інформації про підготовку до нової зустрічі", - сказав ватажок терористів.




















Коментарі
3