В Україні 5 червня стартує основна сесія національного мультипредметного тесту.
Вона відбуватиметься до 23 червня, йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Додаткова сесія НМТ відбудеться 11-24 липня.
"Основні сесії національного мультипредметного тесту відбуватимуться в червні в Україні та в 47 містах 30 інших країн. Із міркувань безпеки інформацію про те, де на території України відбудуться тестування, не оприлюднюватимуть", – ідеться в повідомленні.
Тестування відбуватиметься у дві зміни:
– перша з 10:00;
– друга з 15:00 за київським часом у всіх країнах, окрім США та Канади.
В усіх містах США та Канади НМТ розпочинатимуть о 18:00 за Києвом, тобто о 8:00 у Сакраменто, о 9:00 в Едмонтоні, о 10:00 у Г'юстоні, об 11:00 у Детройті, Нью-Йорку і Торонто, о 12:00 у Монктоні.
Допуск до тимчасових екзаменаційних центрів розпочнуть за 30 хв і припинять за 10 хв до початку тестування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НМТ-2023: в яких країнах українські вступники можуть скласти іспит
Що потрібно мати з собою учаснику НМТ
Для допуску треба буде пред'явити сертифікат учасника НМТ та оригінал документа, який посвідчує особу. Рекомендують мати роздруковане запрошення.
Важливо взяти із собою ручку й пляшечку питної води.
"Протягом часу, відведеного на виконання завдань НМТ, учасникам заборонено мати при собі або на своєму робочому місці речі, що не передбачені процедурою проведення тестування. Їх учасники мають залишити в спеціально відведеному місці в аудиторії", – наголосили в відомстві.
Що робити, якщо учасник не зміг взяти участь в основній сесії НМТ
Якщо з поважних причин учасник чи учасниця не зможе взяти участі в основній сесії НМТ, слід подати заяву щодо участі в НМТ під час додаткових сесій протягом трьох робочих днів із дня проведення тестування. Запізнення не є поважною причиною.
Учасники, які брали участь в основній сесії НМТ, але не змогли розпочати або завершити роботу над тестом, також можуть подати заяву щодо участі в НМТ під час додаткових сесій.
НМТ – це мультипредметний випускний тест, який повинні здавати випускники українських шкіл.
Його МОН запровадили в 2022 році, коли через повномасштабну війну в Україні, учні випускних класів не мали змоги здати ЗНО за традиційною системою.
НМТ містить в собі питання по трьом предметам: двом основним (українська мова та математика) та одного на вибір.
Коментарі