Середа, 09 квітня 2008 08:11

США офіційно повідомили про відкриття посольства в Косово

Адміністрація Джорджа Буша оголосила про офіційне відкриття посольства США в столиці Косово Пріштіні.

Косово в односторонньому порядку 17 лютого проголосило незалежність від Сербії. Досі незалежність Косово визнали 36 держав. Сербія, Росія, Китай, Індія, Іспанія, Греція і багато інших держав, відмовляються визнавати незалежність, заявляючи, що цей односторонній крок Косово нелегітимний і веде до грубих порушень норм міжнародного права.

"Сьогодні колишнє представництво США в Пріштіні стало посольством США в Пріштіні", - заявив у вівторок на брифінгу у Вашингтоні офіційний представник держдепартаменту Шон Маккормак.

Підкресливши, що відкриття американського посольства в Косово "підкреслює прагнення США встановити міцні двосторонні взаємини з Косово", він повідомив, що в Пріштіні у вівторок відбулася урочиста церемонія відкриття посольства США за участю преси і офіційних представників уряду Косово.

"Посольство знаходитиметься в центрі наших зусиль по зміцненню нашої спільної прихильності свободі, можливостям і багатоетнічній демократії в Косово", - заявив представник держдепартаменту США. РІА Новости.

Зараз ви читаєте новину «США офіційно повідомили про відкриття посольства в Косово». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода