пʼятниця, 13 березня 2015 14:04

"Дякуємо, що здох" - під посольство РФ у Києві принесли вінок для Вовіка

"Дякуємо, що здох" - під посольство РФ у Києві принесли вінок для Вовіка
Фото: Соцмережі

Сьогодні вранці під стінами посольства Росії в Києві активісти залишили траурний вінок.

Про це повідомляють користувачі соціальних мереж.

Судячи з підпису на стрічці синьо-жовтого вінка, "квіти" призначались російському президенту Володимиру Путіну.

 

Нагадаємо, що остання публічна поява Путіна відбулася 5 березня. Після цього була перенесена зустріч в Астані, а також підписання Путіним угоди з Південною Осетією.

Крім того, прес-служба Путіна в середу опублікувала його фото тижневої давності.

На тлі цього в соцмережах активно поширюються чутки про хворобу чи смерть Путіна. У Кремлі це спростовують.

Зараз ви читаєте новину «"Дякуємо, що здох" - під посольство РФ у Києві принесли вінок для Вовіка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути