Сьогодні вранці під стінами посольства Росії в Києві активісти залишили траурний вінок.
Про це повідомляють користувачі соціальних мереж.
Судячи з підпису на стрічці синьо-жовтого вінка, "квіти" призначались російському президенту Володимиру Путіну.
Киев, сегодня у посольства РФ тааааакая прелесть в ненастное утро... pic.twitter.com/A6lqPalw0R
— Анатолий Сорока (@ZEU200) 13 Март 2015
Нагадаємо, що остання публічна поява Путіна відбулася 5 березня. Після цього була перенесена зустріч в Астані, а також підписання Путіним угоди з Південною Осетією.
Крім того, прес-служба Путіна в середу опублікувала його фото тижневої давності.
На тлі цього в соцмережах активно поширюються чутки про хворобу чи смерть Путіна. У Кремлі це спростовують.
×




















Коментарі
2