Ексклюзиви
понеділок, 09 травня 2016 01:48

Сирійська армія пішла у контрнаступ

Сирійська армія пішла у контрнаступ
Фото: Із відкритих джерел

Сирійські війська пішли в контрнаступ в районі Алеппо.

Сирійська армія розпочала контрнаступ поблизу Алеппо після того, як ісламістські бойовики захопили у четвер населений пункт Хан-Туман.

Про це у неділю повідомляє видання "Deutsche Welle".

Як зазначається, обидві сторони конфлікту повідомляють про авіабомбардування в районі цього населеного пункту. Бойовики вимушені відступати.

Сирійська армія веде бій із об'єднанням декількох ісламістських угруповань "Джейш-аль-Фатх" ("Армія завоювання"), до якого також належить радикальне угруповання "Фронт ан-Нусра", пов'язане із Аль-Каїдою.

Як відомо, 7 квітня режим припинення вогню в районі сирійського Алеппо продовжено на 72 години.

Зараз ви читаєте новину «Сирійська армія пішла у контрнаступ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути