У четвер, 27 жовтня, в Україні збережеться комфортна температура повітря.
Водночас місцями пройдуть короткочасні дощі. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко в Тelegram.
"У четвер в Україні – осінь, якщо хто забув і скаржиться то на дощ, то на хмари, то на +12 градусів. Ці чудові +12 і навіть +14, і навіть на півдні +17 градусів будуть ще й завтра. І дощі ймовірні. Переважно невеликі, часом як мряка чи просто з темно-перламутровою низькою хмарністю", – написала вона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Клімат змінився на європейський. Синоптик пояснив, якою буде зима в Україні
Додала, що в західних областях дощів взагалі завтра не буде. Лише мінлива хмарність із сонячними проясненнями і поривчастий північно-західний вітер.
У Києві 27 жовтня температура повітря становитиме +12°С. За відчуттями буде трохи холодніше через вітер. Очікується вологий, із незначним дощем день.
"Надалі погода в Україні за спокійним сценарієм – вогко, тумани, все більше жовто-рудої палітри на землі й тротуарах, не холодно", – підсумувала Діденко.
Завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС Віра Балабух прогнозує теплу зиму. У грудні середня за місяць температура може коливатися від -1...2°С до +3°С. Очікується, що зима в Україні буде теплою, адже в останні роки ми не бачимо суворих зим.
Зима цьогоріч розпочнеться із коливання температур. Наприкінці грудня настане період "суцільного мінуса", прогнозує народний синоптик Володимир Деркач.




















Коментарі