Ексклюзиви
Вівторок, 20 вересня 2016 16:14

Сім країн, найкомфортніших для еміграції українців

1. Дозвіл на проживання у США можна виграти у лотерею

Сполучені Штати Америки — найпопулярніша країна для еміграції серед українців, пише volynnews.com. Її перевага в тому, що отримавши дозвіл на проживання, емігрант отримує ті ж права, що і громадяни США, окрім виборчого права. А посвідку на проживання тут можна отримати не лише традиційними способами, а й вигравши його в лотереї. Для цього слід зареєструватися на офіційному сайті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дітям емігрантів в Італії видаватимуть окремий дозвіл на проживання

2. Трудові мігранти Канади повинні мати досвід роботи

Канада — найпопулярніша країна серед трудових емігрантів. Щоб отримати тут дозвіл на проживання, можна приїхати за спеціальною програмою трудової міграції, зазначає volynnews.com. Для цього кандидат повинен мати вищу освіту, досвід роботи за фахом, володіти французькою чи англійською мовами.

 

3. Задоволеність життям у Німеччині складає 81%

Оселитися в Німеччині можна, отримавши в країні вищу освіту. Це популярний спосіб отримання посвідки на проживання, бо освіта тут — безкоштовна. Задоволеність життям у Німеччині складає 81% за "Індексом кращого життя", який обчислює Організація економічного співробітництва та розвитку, пише bbc.com.

4. Велика Британія пропонує для фахівців спеціальні програми

Якщо ви вже відбулись як фахівець на батьківщині, то можете емігрувати до Великої Британії за однією зі спеціальних програм, які країна пропонує для трудової міграції. Висококваліфікованих фахівців навіть можуть запросити в країну на працю за наймом. А молодь у свою чергу може скористатися освітніми програмами.

 

5. У Сінгапурі найкраще виховувати дітей

Економіка Сінгапуру вважається найкращою в світі для ведення бізнесу завдяки низьким податковими ставками і сприятливому інвестиційному клімату, повідомляє bbc.com. До того ж, у рейтингу HSBC Сінгапур – друге найкраще місце в світі для виховання дітей. Хоча освіта тут не дешева. Наприклад, навчання на бакалавраті Національного сінгапурського університету коштує від 21 до 104 тисяч доларів на рік, зазначається на сайті hotcourses.ru.

6. У Китаї емігранти заробляють найбільше

Робочі емігранти в Китаї мають найвищу заробітну платню та найкращі соціальні пакети в світі, пише bbc.com. Середня річна заробітна плата тут сягає 74 тисяч доларів, що на 10 тисяч доларів вище середньорічного доходу в світі Крім того, тут високий рівень життя: за цим показником Китай посідає третє місце у рейтингу HSBC.

 

7. У Домініканській Республіці можна стати інвестором

Забезпечені емігранти можуть отримати посвідку на проживання у Домініканській Республіці, інвестувавши в економіку країни, пояснює volynnews.com. Ставши "резидентом-інвестором", можна отримати дозвіл на громадянство. Для цього необхідно вкласти від 200 тисяч доларів. Гроші можуть бути вкладені також у нерухомість або в акції місцевих фірм.

Зараз ви читаєте новину «Сім країн, найкомфортніших для еміграції українців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 57714
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути