понеділок, 02 листопада 2015 16:25

Шість благодійних фондів підозорюють у непрозорій роботі

Шість благодійних фондів підозорюють у непрозорій роботі

Правоохоронці та Державна фіскальна служба мають претензії щодо 6 благодійних організацій. Про це повідомив перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан, інформує Українська правда.

"Вилучено документи 6 благодійних організацій. По цих документах у нас вже є питання", - заявив він.

За його словами, підозру викликають операції на 200 млн грн. Зокрема щодо Фонду оборони України. Білан зазначив, що є операції, які є безтоварні. Йдеться про перерахування коштів на закупівлю бронежилетів тим структурам, "які ніколи не закуповували ці бронежилети, на структури, які не звітують в ДФС".

Він навів приклад: один із пенсіонерів отримав 17.3 млн коштів на закупівлю бронежилетів, а подав звітність лише 1 млн.

За словами Білана, кошти надходили з різних джерел, але в тому числі із групи компаній однієї відомої фінансово-промислової групи, яка заборгувала бюджету 9,5 млн грн.

Зараз ви читаєте новину «Шість благодійних фондів підозорюють у непрозорій роботі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути