понеділок, 11 травня 2020 16:03

Саакашвілі пояснив, чим для Грузії загрожують погані відносини з Україною

Саакашвілі пояснив, чим для Грузії загрожують погані відносини з Україною
Президент України Володимир Зеленський призначив Міхеіла Саакашвілі керівником Виконавчого комітету реформ. Фото: @SaakashviliMikheil

У разі погіршення відносин між Києвом і Тбілісі грузинському народу буде загрожувати голод. Таку думку висловив глава Виконавчого комітету реформ, експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі.

За його словами, Тбілісі більше потребує Києва, а не навпаки. Саакашвілі підкреслив, що більша частина того, що люди купують в грузинських магазинах, "наприклад, зернові, гречка, м'ясопродукти, ковбаса, молоко - завозиться з України".

"Якщо Грузія зникне для України, на людях в Україні це не позначиться. Якщо ж Україна зникне для Грузії, це будуть порожні прилавки в магазинах, масовий голод, злидні. Тому, звичайно, про це мови не йде, і Україна цього не зробить", - сказав політик в ефірі грузинського телеканалу Mtavari Arkhi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський відповів Грузії: Саакашвілі - громадянин України

При цьому заявив, що проти його призначення виступає Росія.

"Для Росії це було дуже принципове питання. Що будуть говорити російські шнирі - не має значення. Для Росії це було чіткою демонстрацією того, що Україна - незалежна країна, а її президент - повний гідності президент незалежної держави. Я не хочу бути яблуком розбрату. Але демонструвати і нагадувати про це Росії і міжнародному співтовариству необхідно", - сказав він.

Міністр закордонних справ Грузії вимагає від України екстрадувати Міхеіла Саакашвілі, який призначений керівником Виконавчого комітету реформ. Оскільки він перебував у розшуку і не був засудженим в Грузії.

Зараз ви читаєте новину «Саакашвілі пояснив, чим для Грузії загрожують погані відносини з Україною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути