
Російські окупанти можуть незабаром активізувати бойові дії на півдні України.
Ворог проводить перегрупування та логістичне забезпечення. Про це повідомив речник Сил оборони Півдня Владислава Волошина в ефірі телемарафону, пише Gazeta.ua.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗСУ є серйозні проблеми в управлінні: світові ЗМІ написали які
За словами Волошина, протягом минулої доби на Гуляйпільському та Оріхівському напрямку ворог завдав авіаційних ударів, а також застосовував керовані авіаційні бомби (КАБи) й артилерію.
Зокрема на Херсонському чи Придніпровському напрямку, як розповів речник Сил оборони Півдня, противник один раз марно намагався штурмувати позиції українських воїнів. Також здійснював обстріли самого Херсона та прилеглих до правого берега територіальних громад.
Ворог зараз проводить перегрупування та намагається проводити логістичне забезпечення. І постійно проводить розвідувальні заходи. Все говорить про те, що незабаром окупанти розпочнуть активізацію бойових дій", - додав він.
Святослав "Калина" Паламар, заступник командира 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" Національної гвардії України, пояснив, чому в українців нема вибору не воювати. Якщо впаде Харків, Запоріжжя, Дніпро, то росіяни будуть у Києві, Львові та Ужгороді.
Коментарі