Неділя, 20 квітня 2008 15:41

Росія зробила вагомий крок до СОТ

Росія зробила вагомий крок до СОТ
Росія сьогодні підписала протокол про завершення двосторонніх переговорів із Об`єднаними Арабськими Еміратами в рамках приєднання до Світової організації торгівлі.

Як повідомляється на сайті "Вести", про це повідомив журналістам віце-прем`єр, міністр фінансів РФ Олексій Кудрін.

"Підписана угода свідчить про намір сторін розвивати й посилювати двосторонню співпрацю в економічній сфері в рамках багатосторонньої торгової системи, сприяти інтенсифікації взаємної торгівлі й зміцненню дружніх відносин", - сказав він після церемонії підписання протоколу.

Російський міністр, який підписав протокол із російської сторони, зазначив "високу переговорну активність і конструктивність позиції ОАЕ з питання про приєднання Росії до СОТ". Зі сторони ОАЕ підпис на документі поставила міністр зовнішньої торгівлі ОАЕ шейха Любна аль-Касімі.

Тепер Росії залишилося лише завершити двосторонні переговори із Саудівською Аравією й вирішити питання за раніше підписаним протоколом із Грузією. За попередніми оцінками Кудріна, є можливість протягом найближчих місяців завершити й ці переговори, й багатосторонні. Потім триватимуть ратифікаційні процедури, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Росія зробила вагомий крок до СОТ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода