Політична мета РФ — дестабілізувати суспільно-політичне життя України до такого рівня, коли "допомога Кремля" стала б єдиним варіантом для забезпечення "виживання". Фактично йдеться про спроби розпалювання на території нашої держави "війни всіх проти всіх" і проведення на цьому тлі політично-диверсійної або силової операції зі зміни керівництва держави.
Про це пише інформаційний бюлетен "Біла книга", який опублікувала Служба зовнішньої розвідки України. Це перша подібна робота в історії структури.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти з автоматами, примусове щеплення невідомою речовиною, безправ'я і засилля окупантів: ТОП-7 проблем Криму
У книзі міститься оцінка основних зовнішніх загроз національній безпеці України у зовнішньополітичній, економічній, інформаційній та інших сферах. Особлива увага приділена Російській Федерації. Окремий розділ - про плани Кремля, стратегію та тактику деструктивної політики щодо України з підриву української державності.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За РФ офіційно буде закріплений статус "держави-агресора" - Резніков
Росія створила в Криму потужне міжвидове угруповання військ, яке охоплює наземний, повітряний і морський компоненти та нараховує близько 32,5 тис. осіб.
"За роки окупації Криму маємо достатньо і відкритих, і закритих розвідувальних даних, щоб підтвердити той факт, що Москва, попри декларативні заяви, ніколи не розглядала Крим у вимірі розвитку його економічного потенціалу. Росія там активно нарощує ударні спроможності ЗС РФ, збільшуючи чисельність військ та оснащення новими зразками озброєння і військової техніки, з одночасним формуванням умов для посилення на цій
території їх ядерного потенціалу", - підсумовують у бюлетені.
24 січня Служба зовнішньої розвідки України відзначає професійне свято. У цей день 1919 року в Українській Народній Республіці було створено перший підрозділ загальнодержавної розвідки. Відтоді у складі Політичного департаменту Директорії УНР почав працювати відділ закордонної інформації, проводили розвідувальну роботи щодо ворогів УНР, а також стосовно країн – потенційних супротивників.
Коментарі