Федеральна реєстраційна служба РФ вперше оприлюднила "чорний список" екстремістської літератури, в який, окрім книг і статей, увійшли також музичні твори і кінофільми, який включає 14 матеріалів, визнаних судом екстремістськими.
У нього увійшли "Книга єдинобожності" Мухаммада ібн Сулеймана ат-Тамімі, "Листи Ради землі Кубанської Духовно-родової держави Русь" Н.М.Лозинского і В.М.Герасева, деякі брошури А.А.Добровольского, зокрема "Іудохрістіанськая чуму", а також нацистський кінофільм "Вічний жид" 1940 року і альбом "Музика білих" групи Order.
За словами глави Росреєстрації Сергія Васильева, надалі "чорний список" екстремістських матеріалів публікуватимуть двічі в рік. "Громадяни Росії повинні знати, що є одним з джерел прояву екстремізму, цього небезпечного ворога стабільності і благополуччя суспільства", - додав він.
При складанні списку Росреєстрація отримує інформацію від своїх територіальних підрозділів і з судів. Крім того, допомога у формуванні переліку екстремістських матеріалів також надає Генеральна прокуратура РФ, повідомляє Інтерфакс.
Коментарі