Середа, 02 липня 2008 12:30

Рейтинг питань, які не хоче чути жоден чоловік

Рейтинг питань, які не хоче чути жоден чоловік
Американські психологи склали список з чотирьох питань, які не хоче чути жоден чоловік, особливо якщо вони звучать з вуст його коханої. Психологи вважають, що одну з найбільших помилок жінка робить, коли питає у чоловіка, чи не хоче він завести дітей. Експерти радять дозволити йому самому проявити ініціативу в цьому питанні. "Любий, невже я дійсно товста?" - ще одне питання, яке краще не задавати своєму коханому. За словами психологів, якщо чоловік зустрічається з жінкою, то це означає, що йому байдужі її недоліки і нема чого на них акцентувати увагу.

"Коли ж ти познайомиш мене зі своїми батьками?" - не краще питання для розвитку стосунків, запевняють американські психологи. На їхню думку, прохання про зустріч з родичами психологічно тисне на чоловіка, тоді як в цьому питанні він має самостійно визначити відповідний час для знайомства з батьками.

Фахівці також радять ні за яких обставин не питати свого коханого про його колишніх дівчат. Психологи стверджують, що, ставлячи таке питання, жінка сама потрапляє під підозру в численних зв"язках, повідомляє Newsland.

Зараз ви читаєте новину «Рейтинг питань, які не хоче чути жоден чоловік». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода