понеділок, 11 січня 2016 14:57

Путін не поїде на Мюнхенську конференцію з безпеки - Bild

Путін не поїде на Мюнхенську конференцію з безпеки - Bild
Фото: Deutsche Welle

Президент Росії Володимир Путін відмовився їхати на Мюнхенську конференцію з безпеки.

Вона відбудеться з 12 по 14 лютого у столиці Баварії, - про це пише Європейська правда з посиланням на інтерв'ю в газеті Bild.

"Я не приїду до Мюнхена", - сказав Путін, відповідаючи на питання журналіста.

Путін вперше брав участь у Мюнхенській конференції з безпеки у 2007 році, і тоді він критикував Захід і особливо США за намір розмістити елементи системи протиракетної оборони в Європі.

В інтерв'ю Путін також згадав цей виступ і що його багато критикували за цю промову.

Організатори конференції сподівалися, що неформальна зустріч в Баварії дасть можливість ще раз поспілкуватися з Путіним, зазначає Deutsche Welle.

"Особливо цікавими були б особисті роз'яснення Путіна підстав російської політики в Сирії, а також в Україні. Оскільки рішення в Москві приймає він один", - заявив раніше глава конференції Вольфганг Ішингер.

Зараз ви читаєте новину «Путін не поїде на Мюнхенську конференцію з безпеки - Bild». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути