Польща "ще не готова" зняти своє вето на мандат Євросоюзу про початок переговорів з Росією про вироблення нової Угоди про стратегічне партнерство між ЄС і РФ. Про це заявив сьогодні під час прес-конференції за підсумками першого дня роботи саміту Євросоюзу його глава - прем"єр міністр Фінляндії Матті Ванханен.
Він повідомив, що впродовж двох останніх днів вів "інтенсивні переговори" з польським керівництвом, включаючи президента Польщі Леха Качинського, який знаходиться на нинішньому саміті.
- Польща ще не готова відкликати своє вето. Буде потрібно якийсь час для того, щоб вирішити дану проблему, - підкреслив фінський прем"єр, повідомляє Итар-Тасс.




















Коментарі