Понеділок, 18 січня 2010 11:10

Польщі байдуже, хто стане президентом України

Польщі байдуже, хто стане президентом України

Міністр з канцелярії польського президента Маріуш Хандзлік заявив, що Польща співпрацюватиме з будь-яким демократично обраним президентом України, пише інтернет-газета Wirtualna Polska.

"Польща прийме результати виборів, і готова продовжувати співпрацю з кожним демократично обраним президентом України", - сказав Хандзлік.

Він підкреслив, що стратегічне партнерство між Польщею і Україною не буде залежати від особи президента, а буде ґрунтуватися на фундаменті спільних інтересів і бачення обох країн. Він підкреслив, що Україна залишиться для Польщі, "важливим партнером і другом".

Міністр висловив сподівання, що обидві країни будуть продовжувати співпрацювати разом на користь вступу України в ЄС і НАТО.

Хандзлік також додав, що Польща задоволена перебігом виборчої кампанії.

"Справедливі та демократичні вибори є одними з найбільших досягнень "Помаранчевої революції", - сказав Хандзлік.

Колишній міністр закордонних справ Польщі Адам Даніель Ротфельд також вважає не важливим те, хто переможе в другому турі виборів в Україні.

Україна залишиться для Польщі, "важливим партнером і другом"

"Для Польщі справді не важливо, як будуть звати Президента України. А важливим є те, чи вибере Україна європейське спрямування, чи залишиться залежною від Росії", - сказав він в інтерв"ю радіо TOK FM.

Ротфельд не бачить у результаті першого туру українських виборів нічого дивного.

"Сюрпризом було б, якби люди через п"ять років зберегли довіру до тих, хто їх розчарував. Політична еліта була більше зайнята одне одним, ніж вирішенням проблем", - сказав він.

Переклад: Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Польщі байдуже, хто стане президентом України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 633
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути