вівторок, 03 лютого 2015 14:11

Польща вручила ноту протесту російському послу за "довгий язик"

Польща вручила ноту протесту російському послу за "довгий язик"
Фото: tsn.ua

Міністерство закордонних справ Польщі викликало російського посла Сергія Андрєєва для вручення ноти протесту.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на телеканал TVN24.

Підставою стали слова заступника голови МЗС РФ Григорія Карасіна про те, що глава МЗС Польщі Гжегож Схетина покриває ганьбою не тільки себе, але й усю дипломатичну службу країни і всю політичну культуру Польщі.

Раніше МЗС Польщі відповіло на ці слова різкою заявою, в якій звинуватило РФ у брутальній риториці і порушенні стандартів дипломатії.

"Ми засуджуємо всі форми вербальної агресії і маніпулювання інформацією у відносинах між державами, що останнім часом, на жаль, проявляється все частіше в заявах високопоставлених чиновників російської сторони", - йдеться у заяві.

"Заяви заступника міністра Карасіна – це ще одна спроба Росії маніпулювати історією ХХ століття", - наголосили у відомстві.

Як повідомляє ТАСС, в російському посольстві інформацію про виклик посла до МЗС Польщі поки не підтверджують.

Зараз ви читаєте новину «Польща вручила ноту протесту російському послу за "довгий язик"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути