четвер, 17 липня 2014 17:12

Під Луганськом знайшли понівечені тіла українських військових (КАДРИ 18+)
6

Фото: espreso.tv

16 липня виявили залишки обгорілої техніки на перехресті автодоріг Н-21 "Луганськ-Лутугине" і Е-40 "Луганськ-Аеропорт".

У Луганському главку міліції повідомили, що це автомобіль "ЗІЛ-131" та БТР, на рамі якого є табличка з текстом "Т07ПТ4633" .

За інформацією правоохоронців, також виявили обгорілі тіла чотирьох чоловіків у військовій формі.

Знайшли ще бронежилет "Корсар М3" з маркуванням -317784? (інші цифри оплавлені), металевий казанок для приготування їжі зі слідами термічної деформації (на дні напис "Андрейків"), фрагмент шеврону з малюнком парашутного купола, герба України і написом "десант".

Дані загиблих втановлюють.

Зараз ви читаєте новину «Під Луганськом знайшли понівечені тіла українських військових (КАДРИ 18+)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути