
Сьогоднішня освіта в Україні, як система, не відповідає запитам часу та суспільства. Водночас українські випускники є конкурентноздатними у світі.
Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив президент Національного університету "Київо-Могилянська академія" (НаУКМА) Сергій Квіт.
"Українська освіта, як система, не відповідає. Але, як не парадоксально, українські випускники сильно конкурентноздатні", - зазначив Квіт.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У 14 "вишах" України студентам заборгували стипендії
Він уточнив, що йдеться не лише про фахівців, які вийшли зі стін Києво-Могилянки.
"Я не кажу тільки про наших студентів. Можливо, вони не багато чим відрізняються від інших. Але українські студенти знають, що ніхто їм не допоможе крім них самих. І це дуже сильний людський матеріал, дуже сильний", - наголосив університетський президент.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Зі студента, який не бунтує, взагалі ніколи нічого не вийде" - Брюховецький
За його словами, дуже часто випускники українських "вишів" знають ті речі, яким їх там не вчили.
"Зараз дуже багато можливостей для самовдосконалення: є Інтернет, є багато інших можливостей, яким чином людина може сама себе створити. І саме на це, до речі, щоб орієнтувати студента, щоб він сам себе створював, розрахована внутрішня система у Могилянці", - додав Квіт.
Коментарі
4Учиться, учиться и учиться! А то уже идет полная дебилизация народа, уничтожается интеллект в зародыше, пропаганда разврата, алкоголизма, тунеядства. "Щас модно буть дігініратом,
Тусуйся, пляши як кретін" (Дурнев+!)
...
(Дурнев +1)
Лучше бы студенты учились как положено. Если не хотят жить на улице. Уличные протесты станут их работой, они станут бомжами, а их недоразвитые жёнушки будут растить недоразвитых дебилёнышей. А на всём этом будет богатеть и процветать Тимошенко, за которую они так рвут зад. Не прямо, конечно, но опосредованно - так точно! Вот пусть лучше почитают чем Тимоха занималась и ума наберутся чуток:
pravo-kiev.com/analitika/rodovid-gra-u-gr oshi-na-zhittya.html
"выпускники украинских "вузов" знают те вещи, которым их там не учили" -- в этом большая проблема наших вузов. Они не учат тому, что студентам позарез надо знать...
"Сейчас очень много возможностей для самосовершенствования: есть Интернет" -- тоже ба-а-льшая проблема. Студенту не надо думать над, скажем, рефератом: легче "взять" из Интернета. Вот и не научили его, что на Западе такой "плагиат" приравнен к воровству.
интернет даёт возможность, например, бесплатно прослушать курсы лекторов лучших универов мира.