Ексклюзиви
Вівторок, 24 лютого 2009 18:41

Населення Росії почало повільніше вимирати

Населення Росії почало повільніше вимирати
За рахунок підвищення народжуваності знизилися темпи зменшення населення Росії. У 2008 році природний спад склав 363,5 тисяч людей, що на 22,7 відсотка менше, аніж в 2007 році. Про це повідомляється в матеріалах Мінздравсоцрозвитку, поширені на засіданні міжвідомчої робочої групи з реалізації нацпроекту у сфері охорони здоров"я.

При цьому наголошується, що кількість померлих з різних причин на кожну тисячу населення країни (коефіцієнт смертності в цілому) трохи підвищилася - з 14,6 в 2007 році до 14,7 минулому році.

Це підвищення було компенсоване зростанням народжуваності: у 2008 році на світ з"явилися 1 мільйон 717,5 тисяч малюків, що на 6,7 відсотка перевищило показники 2007 року. Відповідно, підвищився і коефіцієнт народжуваності: з 11,3 до 12,1 на тисячу населення.

Таким чином коефіцієнт природного спаду за наслідками 2008 року склав 2,6 на 1000 населення проти 3,3 в 2007 році. Агентство відзначає, що в минулому році знизилася смертність від хвороб системи кровообігу, від деяких інфекційних і паразитарних захворювань. Крім того, зафіксовано зниження дитячої смертності.

Про те, якими причинами викликано підвищення смертності в цілому, інформація не надходила.

За матеріалами Lenta.ru, РИА"Новости"

Зараз ви читаєте новину «Населення Росії почало повільніше вимирати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5042
Голосування Чому президент Зеленський погодився на "формулу Штайнмаєра"?
  • Хоче швидких перемог для себе і не розуміє наслідків для країни
  • Робить це через тиск європейських партнерів
  • Піддався Росії
  • Це зрада і немає, чого обговорювати
  • Ще не все пропало, ситуацію можна виправити
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода