Ексклюзиви
субота, 26 березня 2016 16:26

Надія Савченко почувається гірше

Надія Савченко почувається гірше

Стан здоров'я Надії Савченко різко погіршився. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив помічник ув'язненої Олег Мезенцев.

"Сильна нудота, в організмі накопився ацетон. Погане самопочуття, - написав він. - Наразі Надя голодує на воді, але організм перестав сприймати звичайну воду, її рве. Попросила мінеральної води, консули доставлять".

Напередодні адвокат Савченко Микола Полозов також повідомим про погіршення її самопочуття.

Нагадаємо, Надія Савченко припинила сухе голодування, погодившись пити воду.

22 березня Донецький міський суд Ростовської області засудив її до 22 років колонії загального режиму, визнавши її причетною до вбивства двох російських журналістів.

Зараз ви читаєте новину «Надія Савченко почувається гірше». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути