"Незважаючи на це, режисери і сценаристи, актори й оператори, інженери та інші фахівці завжди залишалися вірними своєму високому покликанню, зробили великий внесок у культурне й духовне відродження нашого народу, збагатили національну скарбницю мистецьких надбань", - зауважив Президент.
Він висловив сподівання, що колектив кіностудії й надалі гідно примножуватиме традиції і здобутки українського кінематографа як самобутньої і невід"ємної частки європейської та світової культури.
У свою чергу, прем"єр-міністр України Тимошенко переконана, що в українського кіно добре майбутнє, попри тимчасові складнощі. На її думку, запорукою цього є творчий ентузіазм, наполегливість колективу, багаті традиції вітчизняного кіномистецтва, талант майстрів нового покоління.
Юлія Тимошенко вважає, що за 80 років свого існування Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка "стала гордістю держави, головним закладом українського кінематографу, отримала міжнародне та загальнодержавне визнання".
Прем"єр-міністр нагадує, що завдяки роботі кіностудії виросла плеяда відомих митців, що творчо освоювали і впроваджували у життя досягнення світового кінематографу.
"Фільми кіностудії посідають гідне місце у золотому фонді національної і світової художньої культури. У цей день слова шани і вдячності адресуються кожному, хто причетний до цієї слави, яку здобували і здобувають фільми у глядачів", - додала Тимошенко у привітанні.
На свято прийшли Перший віце-прем"єр-міністр Олександр Турчинов, Міністр культури і туризму України Василь Вовкун, київський мер Леонід Черновецький, радник Київського міського голови з питань свободи слова Казбек Бектурсунов, режисер Олесь Санін, народна артистка України Ніна Матвієнко, актори Ольга Сумська й Володимир Горянський з дружиною.
За матеріалами TCH.ua та Світське життя
Коментарі
1