Пандемія зіграла важливу роль в тому, щоб переконати покупців зробити покупки в онлайн режимі. Коли меблеві магазини закривалися, ситуація змушувала покупців робити покупки в інтернет-магазинах, тим більше, що в період локдауна в інтернет-магазинах меблів проводилися розпродажі меблів і діяли знижки. Так, одна з найбільших меблевих компанії України "Мої Меблі" оголосила про безпрецедентні акції на всі меблі для дому, особливо для категорії ліжка - MoyaMebel.com.ua.
Інтернет-продажі з кожним днем стають все більш популярними. Раніше ми купували в Інтернеті в основному книги, компакт-диски, DVD-диски та ігри. Сьогодні ж ми все частіше купуємо в режимі онлайн електроніку і побутову техніку. Такі покупки допомагають заощадити до десятка відсотків по відношенню до магазинним цінами. Це стосується і купівлі меблів і інших предметів інтер'єру.
Більше половини наших співвітчизників користуються Інтернетом, і дослідження показують, що молоді люди сьогодні вже не уявляють свого життя без нього. Інтернет - це: актуальна інформація, спілкування, знайомство з новими людьми, а також покупки.
Кількість магазинів і покупців інтернет-магазинів стає дедалі більше. Дослідження показують, що більше третини користувачів Інтернету роблять покупки в інтернет-магазинах не рідше одного разу на місяць, і 41% - кілька разів на рік. Люди, які вирішили зробити покупку один раз і не розчаровані, охоче повертаються, ділячись думками зі своїми друзями та іншими користувачами мережі.
Чому деякі покупці бояться робити покупки в Інтернеті?
Деякі покупці побоюються шахраїв, але також страх перед невідомим змушує їх відмовлятися від цієї простої і зручної форми покупки меблів. Найчастіше покупці з цієї групи починають з покупки дрібних речей в Інтернеті, а потім переходять до більш конкретним покупкам, коли виявляють, що все в порядку.
Головна перевага меблевих інтернет-магазинів - широкий вибір асортименту. Всього за кілька сотень доларів можна купити сучасний і стильний набір меблів для кухні, вітальні або шафа купе в спальню.
Також багато інтернет-магазини пропонують своїм покупцям аксесуари для дому та аксесуари для ванних кімнат, завдяки яким можна швидко і легко створити композицію своєї мрії в будь-якому інтер'єрі.
Чому ми купуємо меблі в Інтернеті?
В основному тому, що в інтернет-магазинах меблі коштує дешевше, ніж в традиційних. Але ціна - це ще не все. Додаткові переваги - широкий асортимент і величезний вибір меблів в одному місці. Відвідування кількох традиційних магазинів в пошуках потрібного вам предмета меблів, ймовірно, займе у вас кілька днів. Проблема стає ще більше, якщо ви живете не в великому місті. В Інтернеті ви можемо шукати меблі зручно, сидячи на дивані, в будь-який час дня і ночі.
Також варто знати, що багато меблеві інтернет-магазини дають можливість своїм покупцям заощадити ще більше, пропонують дійсно привабливі знижки і проводять розпродажі в період пандемії коронавируса!
Покупців, які купують меблі в Інтернеті, можна розділити на дві групи.
1. Клієнти, для яких ціна є найбільш важливою, купують недорогі товари, шукають вигідні пропозиції і рекламні акції.
2. Покупці, які звертають увагу на дизайн, бажаючи придбати оригінальний, авангардне, незвичайне, т.зв. формується середній клас. Ціна не має значення, важливіше пропозицію, наявність меблів, яку складно знайти в традиційних магазинах. У цю групу входять люди, які замовляють, наприклад, спальні за 3 тисячі доларів.
Також інтернет-магазини меблів забезпечують своїм покупцям швидку доставку, зручну форму безпечної оплати або зручності у вигляді продажу в розстрочку, складання меблів у замовника.
Коментарі