Як повідомили в прес-службі Департаменту по боротьбі з організованою злочинністю і тероризмом МВС Росії, професора - завідувача відділенням однієї із столичних клінік - намагався "замовити" чоловік його колишньої пацієнтки.
За даними слідства, у 2005 році до медичної установи поступила жінка з патологією вагітності. Не дивлячись на всі зусилля медиків, врятувати дитину не вдалося.
Після виписки жінка і її чоловік, 37-річний менеджер комерційної фірми, багато разів зверталися в різні інстанції і правоохоронні органи, вимагаючи притягати до відповідальності лікарів клініки за допущені помилки. Всі перевірки підтвердили правильність дій медичного персоналу і повну невинність завідувача відділенням.
Недавно у Департамент надійшла інформація, що чоловік шукає виконавця для вбивства професора клініки. Було вжите всі заходи із забезпечення безпеки потенційної жертви, наголосили в МВС.
Підозрюваного затримано при передачі грошей, пише ИТАР-ТАСС.
Коментарі