Ексклюзиви
четвер, 01 березня 2012 19:22

Митрополит Володимир запевнив: церквою керує сам

Митрополит Володимир запевнив: церквою керує сам

Предстоятель Української православної церкви (Московського патріархату) митрополит Володимир наголошує, що здійснює керівництво церквою згідно з усталеними правилами. Про це він сказав в інтерв'ю "Радіо "Свобода".

"Управляється керуючим архієреєм - предстоятелем, тобто мною", - сказав митрополит.

Він також наголосив, що управляє й Київською єпархією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Митрополит Володимир заперечив факт розколу церкви

"Київська єпархія, як і всі останні єпархії УПЦ, підкоряються спільним законам, які керують усією церквою. Не можна виділити окрему єпархію, що має якусь автономію. Головне слово належить управляючому архієрею", - заявив митрополит Володимир.

Як відомо, із жовтня минулого року митрополит Володимир перебуває у лікарні. На початку грудня предстоятеля УПЦ (МП) виписали з реанімації та перевели до реабілітаційної палати.

У лютому відбулося засідання Священного Синоду УПЦ (МП), який скликали всупереч прямій забороні глави церкви. Синод зокрема вирішив усунути з посад Олександра Драбинку - особистого секретаря митрополита.

Зараз ви читаєте новину «Митрополит Володимир запевнив: церквою керує сам». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.12.2016 09:09:57Zandercatcher.81.95.177.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
шурик 800-й,

Повторяю тебе:""

04.12.2016 09:11:19Zandercatcher.81.95.177.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Zandercatcher.,

Географию выучи!:):):)Какой нафиг "российский Крым"???

04.12.2016 02:08:05Воображаемый друг167.114.53.--
  • 9+
  • 2-
  • Відповісти
Карлсoн Киевский,

Упоротые кацапёздолы и их подсосы без национальности "нео-рюсское" стадо дохнут и так в Украине. Теперь этот сброд даунов еще в новостях украинских инфаркты хватать будет. Им все равно от чего подыхать и где. Проверено.

04.12.2016 00:59:00АМЕРИКОСС77.123.53.--
  • 13+
  • 1-
  • Відповісти
Карлсoн Киевский,

скоро вся ваторылая сущьноть будет в истерике, их ложь уже никому не нужна, слова заканчиваются, осталось им сопли пускать , ныть и плакать, ничтожные существа

03.12.2016 22:34:15АМЕРИКОСС77.123.53.--
  • 8+
  • 1-
  • Відповісти

дать ссылочку как смехдержава в космосе запускает ракеты, думаю не надо, сейчас это топ новость - весь мир ржет с ваторылой смехдержавы и ее космолета:D

03.12.2016 22:32:30АМЕРИКОСС77.123.53.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

еще одни успешные учения магучей смехдержавы:D
https://www.youtube.com/watch?v=_CZcc_VGgvQ
куда там братся укропам:D

03.12.2016 22:30:30АМЕРИКОСС77.123.53.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Укропы то отстрелялись, представляю как стреляют ваторылые орки:) Орки орки
https://www.youtube.com/watch?v=azdttf8bz20
Ракета С-300

03.12.2016 21:19:34АМЕРИКОСС77.123.53.--
  • 8+
  • 2-
  • Відповісти

Украина отстрелялась, где хотела и как хотела, а Россия хранила громогласное молчание. Буквально. Владимир Путин во время своего обращения к Федеральному собранию почти час говорил о чем угодно: экономике, США и Сирии, о российских дураках и дорогах. А про Украину и Крым - ни слова. россию поставить на место оказывается не сложно

03.12.2016 19:27:29Коловрат Шатунов185.100.101.--
  • 2+
  • 13-
  • Відповісти

Надо отдать должное- ВСУ обгадились с этими учениями. лаять Моська может, но как до дела так в кусты. Звиздулину от ВКС РФ никто не хочет получить

03.12.2016 19:27:06Lutzkij84.118.110.--
  • 8+
  • 1-
  • Відповісти

Укр.З.С. показали українцям що можуть відстоювати МосковМонголським Нападником......а Ворог наш пропагандує що він переміг Бандерівцям.... на сілкі тупа ця маса населення в РФ.... що ще 70 років після війни вірить такі байки .....?

03.12.2016 18:59:52Святослав Revenant159.224.120.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

http://www.liga.net/opinion/307628_raketnye-strelby-ukraina-pereigrala-rossiyu-na-slabo-.htm

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути