середа, 14 жовтня 2015 13:09

Крах MH17 вдарив по репутації РФ - британські ЗМІ

Крах MH17 вдарив по репутації РФ - британські ЗМІ

Британська преса опублікувала ряд матеріалів, пов'язаних з доповіддю щодо краху літака MH17. У вівторок керівник розслідування в Нідерландах Тйібб Йостр представив результати доповіді, згідно з якими літак був збитий ракетою серії 9М38. За наявними даними, ракета була запущена із зенітно-ракетного комплексу "Бук".

Ті, хто збили літак доклали зусиль, щоб приховати причини інциденту, вважає газета The Guardian. За даними доповіді, в тілі капітана було знайдено металеві осколки, а також були множинні переломи. Голландські експерти стверджують, що перед тим, як їм вдалося оглянути загиблого, хтось намагався видалити осколки з тіла капітана і приховати сліди травм.

На думку колумніста видання, незалежно від того, хто винен в даній ситуація, ця катастрофа завдала величезного удару по репутації Росії.

"Якщо за катастрофою стоять ополченці, то залишається неясними, зробили вони це добровільно, або ж за наказом Росії", - відзначає автор статті.

Вона додає, що для Росії подія мала величезні матеріальні та політичні наслідки. Після краху MH-17 західні санкції посилилися, а США та їхні союзники ще сильніше налаштувалися проти російського президента Володимира Путіна. Крім цього, катастрофа призвела до ще більшого загострення конфлікту в Україні, вважає The Guardian.

Газета The Telegraph протягом усього дня збирає наявну інформацію про збитий літак. Повідомляється, що під час аварії літака пасажири перебували не в свідомості. Родич одного з пасажирів вважає, що "немає ніякої ймовірності, що люди всередині літака що-небудь відчували або мали уявлення про те, що з ними відбувається".

Батько одного із загиблих заявив, що сподівається, що його "син не відчував страждань" перед смертю.

Зараз ви читаєте новину «Крах MH17 вдарив по репутації РФ - британські ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути