Станом на суботу, 29 лютого від коронавірусу загинули 2932 людини.
На території Китаю зафіксували 2835 смертей, а кількість інфікованих перевищила 85 тис. осіб. За межами Китаю зафіксовано 2885 випадків.
Найбільша кількість смертей, за межами Китаю в Ірані. Там від коронавірусу померли 43 людини із 593 інфікованих, передає "Reuters".
В Італії померли 29 людей, 1128 інфіковані. Школи та університети у північних регіонах країни закриті уже другий тиждень. У Японії кількість інфікованих зросла до 944 людей, а у Південній Кореї - до 3150. Там досі не оголосили карантину.
У Великій Британії кількість випадків інфікування зросла до 23 осіб. В Іраку зареєстровано 13 випадків інфікування коронавірусом. У Франції підтверджено 100 випадків інфікування вірусом. Загинуло двоє осіб. У Греції підтвердили три випадки інфікування, в Бразилії - два. Катар, Ірландія та Еквадор повідомили про перші випадки інфікування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВООЗ підняла рівень поширення коронавірусу до "дуже високого"
У США ще не зафіксували жодного випадку. Керівництво країни буде посилювати контроль кордону із Мексикою, а також рекомендує відмовитись від візиту у Іран, Китай та Італію.
В Україні досі не зафіксували жодного випадку інфікування коронавірусом.
Коронавірус застав увесь світ фактично зненацька. Держави по-різному готувалися до цього виклику, але кожна з них у подібній ситуації має бути щитом для своїх громадян. Роз'яснити ситуацію, не допустити паніки, відповісти конкретними та чіткими заходами – такими мають бути першочергові дії влади, вважає ексміністр охорони здоров'я Уляна Супрун. Вона поділилася своїм баченням того, як це повинно було працювати з самого початку.
Коментарі