Ексклюзиви
Субота, 17 травня 2008 17:06

Корабель ЧФ Росії готується до участі в операції НАТО

Сторожовий корабель Чорноморського флоту Росії "Ладный" готується до участі в операції об`єднаних військово-морських сил (ОВМС) НАТО в Середземному морі.

Про це повідомили в Службі інформації і громадських зв`язків Військово-морського флоту Російської Федерації.

Як сказано в повідомленні, зараз ведеться планова базова підготовка російського корабля "Ладный", у серпні-вересні 2008 року він візьме участь в ОВМС НАТО в Середземному морі. "Спільно з кораблями НАТО російський бойовий корабель виконуватиме завдання контролю за пересуванням суден, підозрюваних у причетності до тероризму, незаконного обороту зброї масового ураження і засобів його доставки, незаконному перевезенню морським шляхом наркотиків та іншої незаконної діяльності, що створює морські ризики в акваторії Середземного моря", - наголошується в повідомленні.

Як заплановано, після підготовки на базі, вивчення керівних документів НАТО корабель "Ладный" в серпні пройде процедуру інтеграції, буде допущений до складу багатонаціонального оперативного з`єднання в Середземному морі.

У повідомленні також наголошується, що згідно з планами Головного командування ВМФ РФ, Чорноморський флот Росії в 2008-2009 рр. "нарощуватиме свою присутність у районах державних інтересів", активізуватиме бойову підготовку, братиме участь у міжнародних навчаннях та операціях, що сприяють зміцненню стабільності на морі, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Корабель ЧФ Росії готується до участі в операції НАТО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі