![Кого вдалося звільнити з полону цього разу: повідомили деталі](https://static.gazeta.ua/img2/cache/preview/1187/1187563_w_300.jpg?v=0)
17 липня з полону вдалось звільнити 49 воїнів ЗСУ, 21 нацгвардійця, 10 військових моряків, сімох бійців Сил територіальної оборони, п'ятьох прикордонників, двох працівників Державної спеціальної служби транспорту й одного оборонця із добровольчого формування територіальної громади.
Серед них є учасник "повітряного мосту", який добровільно зголосився на гвинтокрилі летіти на Азовсталь, щоби допомогти заблокованим там підрозділам. Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
Усі звільнені цього разу - чоловіки. Серед них 88 рядових та сержантів і семеро офіцерів.
Один оборонець вважався зниклим безвісти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З полону РФ вдалося повернути 10 українців, серед них заступник голови Меджлісу
"Серед наших хлопців, які отримали нарешті свободу, 23 людини боронили Маріуполь (з них тринадцятеро - оборонці Азовсталі), 41 воював на донецькому напрямку, по дев'ятеро - на луганському та запорізькому, по троє - на херсонському та харківському. Один зі звільнених моряків на момент початку вторгнення перебував у Київській області та одразу приєднався до оборони свого селища від окупантів у складі Макарівської ТрО. Під час надання гуманітарної допомоги мешканцям місцевої громади потрапив у полон до російських військовослужбовців-бурятів", - йдеться у повідомленні.
Чимало звільнених полонених потерпають від наслідків поранень та мають хронічні захворювання, які потребують тривалого лікування.
Від початку повномасштабного вторгнення це вже 54 обмін полоненими.
Україна змогла повернути з російського полону 95 осіб. Це воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та прикордонники, повідомив президент Володимир Зеленський. Посередниками в обміні стали Об'єднані Арабські Емірати.
Коментарі