Ексклюзиви
Середа, 13 червня 2007 15:36

Київрада закриває кінотеатри "Київська Русь", "Лейпциг" та "Жовтень"

Київська міська державна адміністрація має намір реорганізувати 19 комунальних кінотеатрів шляхом злиття й створення на їхній базі комунального підприємства "Київкінофільм" до грудня. Зокрема, реорганізації підлягають кінотеатри: "Єреван", "Алмаз", "Старт", "Смолоскип", імені Чапаєва, "Пролісок", "Промінь", "Салют", "Братислава", "Лейпциг", "Ленінград", "Молодіжний", "Росія", імені Шевченка, імені Гагаріна, "Київська Русь", "Флоренція", "Жовтень" й "Екран". Про це сказано в розпорядженні Київміськадміністрації.

Для припинення діяльності кінотеатрів Київміськадміністрація створила комісію з 9 чоловік на чолі з першим заступником начальника Головного управління культури й мистецтв Євгеном Бондарем.

Комісія повинна провести інвентаризацію майна кінотеатрів станом на 1 червня й передати її результати в Головне управління комунальної власності, яке, у свою чергу, закріпить майно кінотеатрів за "Київкінофільмом".

Крім того, голова комісії отримав право здійснювати керівництво господарською діяльністю кінотеатрів на час їхньої реорганізації із правом наймання й звільнення їхніх співробітників, управління рахунками в банках і печатками до моменту завершення роботи комісії.

Крім того, голова комісії повинен у встановленому законодавством порядку попередити співробітників кінотеатрів про припинення їхньої роботи й забезпечити дотримання їхніх соціально-правових гарантій.

У свою чергу, керівники кінотеатрів повинні забезпечити комісію всією необхідною інформацією, документацією, статутними документами й печатками.

Київміськадміністрація пояснює створення Київрадою "Київкінофільму" прагненням запобігти приватизації кінотеатрів їхніми трудовими колективами за низькою вартістю.

У квітні Київрада вирішила створити "Київкінофільм", реорганізувавши 19 комунальних кінотеатрів шляхом злиття.

"Київкінофільм" буде створено на їхній майновій базі й віднесено до сфери управління Головного управління культури й мистецтв.

Київрада встановила, що мінімальний статутний фонд "Київкінофільму" має становити 5 тис. гривень, передають Українські новини.

Зараз ви читаєте новину «Київрада закриває кінотеатри "Київська Русь", "Лейпциг" та "Жовтень"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12842
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути
Погода