Ексклюзиви
четвер, 02 квітня 2009 15:14

Київрада скасувала найодіозніші рішення Черновецького

Київрада скасувала найодіозніші рішення Черновецького

Київська міська рада задовольнила протест заступника прокурора Києва від 24 лютого 2009 року на рішення міськради від 22 січня цього року про стягнення плати за транзитний в"їзд автомобілів до столиці.

За відповідне рішення проголосували 107 з 119 депутатів Київської міської ради.

Таким чином, депутати скасували своє попереднє рішення про в"їзд до міста, прийняте у січні цього року.

Депутати погодились, що висунуті прокуратурою зауваження є обґрунтованими.

Також сьогодні Київрада відмінила своє рішення про створення Київського міського патологоанатомічного бюро. За відповідне рішення проголосували 107 депутатів.

Таким рішенням Київрада задовольнила протест столичної прокуратури щодо створення такого бюро.

22 січня Київрада затвердила введення збору з транзитного транспорту на в`їздах у Київ. Стягнення плати повинно було розпочатися через 2-3 роки – після того, як на всіх в"їздах до міста побудують відповідні пропускні пункти.

Також 22 січня 2009 року Київрада прийняла рішення про створення міського патологоанатомічного бюро, яке мало об"єднти патологоанатомічні відділення 19 столичних лікарень.

28 лютого прокурор Києва Євген Блажівський заявив про прокурорські протести на найбільш одіозні рішення мера Києва Леоніда Черновецького.

"Протести є. Винесені вони практично на вже прийняті й навіть тільки задекларовані рішення Київради. Мені важко зараз сказати - 19 або 15, проте всі найодіозніші рішення й наміри влади нами опротестовано", - заявив Блажівський.

Прокурор уточнив: "Це стосується тарифів, малих архітектурних форм, Бюро ритуальних послуг, транспортного збору за в`їзд до Києва, за в"їзд на кладовища столиці, введення платних медичних послуг, платних шкільних гуртків тощо".

2 квітня Київська міська рада на вимогу прокуратури Києва скасувала своє рішення від 27 листопада 2008 року про уніфікацію зовнішнього вигляду малих архітектурних форм (МАФів), тимчасових споруд і торговельних рядів, передбачену до 1 січня 2010 року.

За матеріалами УНІАН, Українська правда, Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Київрада скасувала найодіозніші рішення Черновецького». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути